Jak se dají sehnat autosamolepky i proužky na ráfky k vašemu vozu?

Uvažujete, jak odlišit svůj automobil nebo motorku od dalších dopravních prostředků? Pomůžou vám originální autosamolepky, jež budou ozdobou vaší autokapoty, nazdobí další části vašeho auta i třeba ráfky. Svůj vůz díky tomu vybavíte neobvyklým puncem, navíc za to zaplatíte symbolickou částku. Všechny barevné a černobílé samolepky na auto budou slušet jakékoliv barvě karoserie.

Kupte si neobvyklé autosamolepky ke svému vozidlu

Pozoruhodné autosamolepky a originální proužky na ráfky distribuuje obchod PŽ Design, prodejna má bohatou nabídku zboží za výtečné ceny. Pořídíte si zde polepy na boky, různorodé proužky na ráfky, zajímavé rychlé pruhy, clonítka, překrásné polepy na budíky, pestré zvířecí motivy, rozmanité čínské znaky a autosamolepky více vzorů. Můžete si vybrat dle vlastního gusta.

Zajímavé autosamolepky vyrobené ze samolepících fólií řežeme na plotru. Avizované autosamolepky jsou značek Avery, 3M, eventuálně označení ORACAL, jejichž životnost je skutečně dlouhá – až pět let. K dispozici jsou pro zákazníky autosamolepky s ještě větší odolností. Je však nutné konzultovat osobně zhotovení autosamolepky s delší životností, než je 5 let.

Umíte si nanést vybrané autosamolepky na vozidlo?

Jestli jste si již zvolili příhodné autosamolepky pro své auto, vyčistěte exteriér daného vozidla a autosamolepky na karoserii snadno přilnou. Prodávané autosamolepky jsou velmi trvanlivé, a proto je nezdevastuje déšť, ani prach, sluníčko ani mráz. Pakliže se vám samolepky na auto už nazamlouvají, můžete je nahradit jinou, neboť se autosamolepky z karoserií dají jednoduše sejmout.

Mimo autosamolepky jsou oblíbené také proužky na ráfky, všechny proužky na ráfky sedí na veškeré druhy kol, zhotovují se ve více velikostech. Jednotlivé proužky na ráfky můžou být všední, fluorescentní nebo reflexní, avšach terno s nimi jistě uděláte.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak se dají sehnat autosamolepky i proužky na ráfky k vašemu vozu?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR