Kdo nabízí použité díly Citroen za skvělé ceny? No přece profesionální autovrakoviště Citroen

Na e-shopu vrakoviště Citroen koupíte nové i použité díly Citroen. Jakékoliv automobily se zančkami Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, auta se značkou C3 Picasso, C4 Grand Picasso, XSARA, auta značek Citroen Visa, Xantia, Citoen Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, Citroen XSARA PICASSO, Citroen NEMO, Citroen 2CV, C15, C25, Citroen AX, BX, CX, avšak i automobily Citroen Jumper vybavíme veškerými náhradními součástkami, jež váš vůz potřebuje. Na webových stránkách jsou k mání díly karosérie, také záložky převodovky, motory, díly interiéru, díly a příslušenství motorů, podvozky, nápravy, skupiny chlazení, elektro součásti, klima, topení. Máme i pneumatiky, disky, ale také účelné sady nářadí a tažná zařízení. Veškeré naše použité díly Citroen jsou okamžitě použitelné, jsou s dvoutýdenní záruční lhůtou na odzkoušení.

Pokud sháníte konkrétní díl na automobil Citroen, nezapomeňte dopodrobna uvést veškeré technické údaje. Konkrétní technické specifikování poptávané součástky usnadní nákup. Popište proto typ vozu, obsah, VIN, rok výroby, druh paliva a kontakt na vás. Vybrané použité díly Citroen z e-shopu vrakoviště Citroen dodáme do dvou pracovních dnů. Za doručení po Praze si účtujeme pouhých 150 korun, expedice malých zásilek do všech koutů Česka zaplatíte shodnou částku. Přepravci rozvážejí zásilky nad 1 kg v řádech stokorun v závislosti na sazebnících. Na webových stránkách vrakoviště Citroen objevíte info o možnosti dopravy a cenách za přepravu.

Profesionální vrakoviště Citroen je soustředěno na použité díly Citroen, provádí také výkup havarovaných aut on-line. Kontaktujte nás buď telefonicky, případně využijte kontaktní formulář, vrakoviště Citroen si s vaším havarovaným autem poradí. Bouraný automobil pro vás efektivně oceníme, díky čemuž ušetříte finance před pořízením nového automobilu. Uskutečňovaný výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je cenově nedostižný v porovnání s dalšími vrakovišti.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kdo nabízí použité díly Citroen za skvělé ceny? No přece profesionální autovrakoviště Citroen
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR