Kvalitní a levné karavany seženete u DJ AUTO-CAR

Levné a kvalitní karavany jsou doménou firmy DJ AUTO-CAR. Prodávané levné karavany dovozce vykupuje v Belgii a Nizozemsku. Prošetřený karavany bazar vykupuje levné karavany od roku 2006, protože v Česku stále roste zájem o levné karavany. Na karavany bazar jsou k mání homologované, levné karavany po technické zkoušce v rozmanitém cenovém rozmezí, mnoha značek a s různým vybavením. Ověřené, kvalitní a levné karavany importované z EU prošly homologací a náročným atestem. Podzimní sortiment přívěsů je nyní obohacen o interesantní posezonní slevy.

Dostupné, levné karavany má karavany bazar v odlišných cenových třídách, ve spojitosti se stářím a typem karavanu a s výbavou. Dá se pořídit levné karavany do 50 000 korun. Nabídka obsahuje karavany za 100 000, ale i sto padesát tisíc korun. Náročnějším klientům zcela určitě budou vyhovovat dražší přívěsy, karavany jsou komfortněji obohaceny o bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, markýzu, anebo dálkově ovládaný pojezd.

Zpravidla mají levné karavany obvyklou výbavu, kam patří koupelna, výtečná kazetová toaleta, plus kuchyň s nerezovým dřezem na plyn, chladnička, vodní nádržka, ale i stan. Na přání zákazníka jsou prováděny drobné úpravy jako vybavení karavanu akumulátorem, ale i sprchou a ohřevem vody. Netřeba se bát studeného počasí, nabízené levné karavany i dražší přívěsy mají užitečná dvojitá okenní skla.

U společnosti DJ AUTO-CAR jsou k mání levné karavany, jež jsou vystaveny na webu DJ AUTO-CAR, DJ AUTO-CAR dováží i levné karavany na přání. Samozřejmostí je servis, kam spadá pojištění obytného přívěsu, dále také přepis obytného karavanu na dopravním inspektorátu, sehnání technické kontroly, odkup obytných přívěsů na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní a levné karavany seženete u DJ AUTO-CAR
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR