Nemovitosti ve Španělsku

Proč si pořizovat nemovitost ve Španělsku, ať už vilu či apartmán? Existují dva hlavní důvody. Tato nemovitost se může stát výnosnou investicí, krásný domek kousek od slunné pláže ovšem může také být místem pro vaši levnější dovolenou.

Kdo může o takové investici uvažovat? Kromě velkých investorů, kteří chtějí rozložit své portfolio, může být tato volba vhodná třeba i pro méně zámožné rodiny, které prodaly chatu a hledají možnost, jak výhodně uložit získané peníze

Dopravní přístupnost i cenová dostupnost – vzhledem k výraznému snížení cen nemovitostí ve Španělsku za poslední roky o 40% – staví tuto oblast v současné době do popředí zájmu nejen turistů a rekreantů po dobu turistické sezóny, ale vyhovuje také obyvatelům EU i jiných zemí jako příjemné místo pro dlouhodobý pobyt, rodinnou letní i zimní rekreaci.

Nemovitosti ve Španělsku ke koupi

Pořízení reality ve Španělsku nemusí vůbec být složité, pokud se obrátíte na specializované odborníky. Realitní kancelář ALEXANDRIA REAL vám nejen pomůže s výběrem ideální španělské nemovitosti, ale rovněž zařídí veškeré formality spojené s nákupem reality v zahraničí.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nemovitosti ve Španělsku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: kucera