Dřevostavba na klíč do 1 milionu

Dřevostavba do 1 milionu Chcete si postavit svůj vlastní rodinný dům a zvažujete všechny možnosti? Patří mezi Vaše úvahy moderní dřevostavba do výše jednoho milionu a to včetně DPH, základové desky a třeba navíc i dalších bonusů?

Možné to skutečně je, pokud Vás uspokojí menší rodinný domek v nízkoenergetickém provedení s použitím kvalitních stavebních materiálů.

Tyto dřevostavba staviví i firma Spirax s.r.o., která dává důraz na osvědčené a certifikované materiály splňující zdravé bydlení a komfort bydlení.

Například rodinný dům Ametyst 052 je moderní dřevostavbou, kterou forma nabízí. Video tohoto domu si můžete prohlédnout na stránkách firmy v sekci projekty.

Stavbou dřevostavby na klíč získáte mnohem více obytného prostoru oproti stavbám z jiných materiálů, které jsou na trhu běžně používány a to díky štíhlosti obvodových stěn domu. Proč tedy nevyužít tyto možnosti za stejnou cenu? Získáte tím třeba pracovnu či dětský pokoj navíc.

Nejprve si musíte ujasnit, jakou celkovou částku chcete vynaložit do výstavby. Poté zda vlastníte pozemek nebo ho budete teprve kupovat. Důležité je také zvážit jak velký by měl být pro Vás pozemek. Pro menší dřevostavbu v investici 1 milionu postačí menší stavební parcela.

Výhodou dřevostaveb je, že se dají pohodně a bez komplikací stavět i na menších a méně přístupných pozemcích, není potřeba velkých těžkých strojů. Ideální například pro bungalovy je středně velký a rovinatý pozemek, menší parcely vhodné nejsou a to díky větší zastavěné ploše.

Vytápění těchto rodinných domů není tolik náročné oproti stavbám z jiných materiálů. Stěny neakumulují teplo a vytopí obytný prostor mnohem rychleji. Tím Vám setří Vaše vynaložené náklady na bydlení.

Firma Spirax s.r.o. ke každé dřevostavbě přispívá tím, že již v ceně standardního provedení výstavby je podlahové vytápění a komínové těleso. Druhý alternativní způsob vytápění krbem či krbovými kamny nahradí způsob vytápění při výpadku elektřiny v topení. Máte vždy záložní topný systém. Použitím podlahového vytápění dojde k odstranění radiátorů, to umožní libovolné rozmístění nábytku v domě a esteticky jsou místnosti daleko příjemnější. Teplé podlahy oceňují především mladé páry s dětmi, kdy se nemusí strachovat, aby děti nenastydli, ať si hrají kdekoli v domě.

Dřevostavba do 1 milionu Přesnost výstavby u dřevostavby je nesrovnatelné než u jiných.

Každý má svojí představu, jak by měl vypadat jeho rodinný dům. Každý projekt je možné upravit k Vaší spokojenosti. Pro většinu investorů slouží projekty spíše pro inspiraci a představu. Jen málo kdo se ztotožní zcela s projektem, který se mu líbí.

Dřevostavba nemusí stát hned několik mnoho miliónů. Pokud jste single, manželský pár v důchodovém věku, může se Vám zalíbit kategorie dřevostaveb do jednoho milionu. Hodí se především pro manželský pár v důchodovém věku či berete menší dům jako startovací bydlení, pak jsou takové domy pro Vás ty pravé. V budoucnu rozšíření dřevostavby je vcelku snadnou záležitostí, pokud se již při počáteční výstavbě zohlední výhledové rozšíření o další obytné místnosti. Dřevostavby jsou téměř bezúdržbovými domy, ušetřený čas díky tomu můžete využívat příjemněji podle svého uvážení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Dřevostavba na klíč do 1 milionu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Zemanova