Efektivní stínění a izolace zajišťují žaluzie, rolety a markýzy

Venkovní žaluzie, látkové stínění, markýzy, pergoly, sítě proti hmyzu, rolety, žaluzie, to je jen stručný výčet produktů firmy Climax. Venkovní žaluzie jsou neúčinnější a nejoblíbenější obranou proti slunečním paprskům. Žaluzie zachytí paprsky dříve, než vniknou dovnitř místnosti a zároveň stojí za plynulou regulací světla. Díky venkovním žaluziím se nepřehřívá žádná z místností.

Sítě proti hmyzu jsou jednoduché, a přesto efektivní

Chcete-li větrat otevřenými okny a zároveň nemít za společníky nevítaný hmyz, ideálním účinným řešením je instalace lehkých, vzdušných, a přesto pro hmyz nepropustných sítí do oken. Sítě proti hmyzu se vyrábějí v mnoha variantách, a dají se tak instalovat jak do okenních rámů, tak do dveří. Současné sítě proti hmyzu se vyznačují stoprocentní spolehlivostí a zároveň estetickým zpracováním. Na výběr máte sítě proti hmyzu pevné, posuvné, rolovací, síťové či luxusní plisé sítě.

Elegantní markýzy dodají parnému létu šťávu

Velmi účinnou a zároveň moderní formou stínění teras, zimních zahrad, výloh a oken jsou markýzy. Všechny markýzy jsou tvořeny konstrukcí, na níž je zavěšená pevná textilie. Můžete si vybrat z mnoha typologií markýz, které se používají dle typu budovy či části domu. Produkty Climax zahrnují markýzy kloubové, markýzy kazetové a boční markýzy.

Spolehlivé rolety se zesíleným účinkem

Venkovní rolety se již dávno spolehlivě osvědčily jako důležitý pomocník při stínění oken. Rolety tvoří pancíř z hliníkových, nebo plastových lamel. Roletový pancíř je veden v bočních lištách a navíjí se schránky buď ručně, či mechanicky. Rolety mají dvojí účinek: využívají se jak ochrana proti slunečnímu záření, tak jako dokonalá izolace tepla. Využití rolet je díky tomu efektivní v létě i v zimě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Efektivní stínění a izolace zajišťují žaluzie, rolety a markýzy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR