Moderní krby a klasická krbová kamna pro hřejivé večery provoněné přírodním aromatem

Dnes se často budují tepelné zdroje, jako krby, případně krbová kamna. Firma AMAR Krby Morava je orientována na úpravu nákresu, spočítá práci a materiál, připraví 3D vizualizace zdarma pro všechny zájemce o krby, případně krbová kamna, oblíbená zahradní kamna, kachlová kamna, ale také o krbové vložky. Návrhy respektují přání klienta, využitelný materiál a prostorové dispozice domu. Naše krby a krbová kamna se budují jako ojedinělé kusy stavěné na míru.

Znamenité zkušenosti společnosti a kooperace s topenáři a stavaři představují návrhy a výstavby soustav pro krbové vložky s výměníkem, propojení nádrží čerpadel a solárních systémů. A proto se zmíněné tepelné zdroje stávají jak estetickou, ale i ekonomicky výhodnou a ekologickou součástí vašeho domu. Souhrnná nabídka pojímá také akumulační krby.

Výkonná krbová kamna jsou čím dál oblíbenější díky tepelným vlastnostem a estetičnosti, avšak také díky nenáročnému smontování bez složitého stavění. Výběr zboží je obohacen o krbová kamna, výkonná krbová kamna rustikálního vzezření anebo prostá kachlová krbová kamna. Při nákupu kamen či krbu si nechte poradit od firemních specialistů, díky tomu nebudete mít starosti s výpočtem tepelné ztráty, stavebním projektem či rozměry komínu. Společnost AMAR Krby Morava se postará i o montáž tepelného zdroje.

Koupená krbová vložka s výměníkem je propojitelná se stávajícím topným systémem v domě, rovněž také s podlahovým vytápěním, snadno spojit s akumulační nádržkou, bojlerem, případně vytápěním v daném pokoji. Avizované tepelné zdroje mají více velikostí a typologií prosklení, a proto ihned bude krbová vložka s výměníkem na teplou vodu estetickou částí objektu. Zákazníkův výběr usnadní uvedení technických údajů a dispozic objektu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Moderní krby a klasická krbová kamna pro hřejivé večery provoněné přírodním aromatem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR