Na rolety Praha nabízejí různé estetické římské rolety a rozmanitá zastínění

Do každého domova se hodí zastínění od prověřené společnosti Invence.net. Originální a absolutně funkční stínící prvky jsou doménou mladé, pružné firmy, jež sestavuje všechny typy zastínění v moderním i klasickém hávu. Pojistka neměnné hodnoty, dlouhé trvanlivosti a módní design jsou puncem kvality našich zastínění. Plně funkční římské rolety, látkové rolety v moderním duchu, účinné dvojité rolety, či bateriové rolety a nanorolety, ostatní rolety a rozmanité žaluzie do střešních oken realizuje Invence. net – rolety Praha v České republice a na Slovensku.

Soustředíme se rovněž na horizontální a vertikální žaluzie, nápadité dřevěné žaluzie, designově vyvážené garnýže, roztodivné závěsy a záclony, různé markýzy, praktické venkovní žaluzie, anebo předokenní rolety, markýzy pro zimní zahrady, inovativní korbové markýzy. Zajišťujeme montáž zastínění, jako jsou módní screenové a PVC rolety a účinné sítě proti hmyzu. Montujeme zastínění od předních českých a zahraničních výrobců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, avšak také Bematech a Warema. Veškerou práci nám ohodnotí zkušení architekti, projektanti a designéři.

Poskytujeme širokou škálu služeb. Před výběrem zastínění se můžete s námi poradit, zastínění vám i zaměříme. Před realizací objednávky můžeme provést vizualizaci a celkovou kalkulaci. Evidentní je i montáž a záruční a pozáruční servis daného zastínění. Pětiletá záruka je poskytována na většinu našich zastíněn. Široký sortiment zastínění je postupně rozšiřován o různé novinky. Patří sem současně nová souprava textilií na plisé žaluzie, dále například digitální potisk látkových rolet, digitální potisk japonských stěn, případně také vertikálních žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Na rolety Praha nabízejí různé estetické římské rolety a rozmanitá zastínění
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR