Nejde vám spát, nebo se naopak brzo budíte, jelikož jste rušeni pouličním osvětlením?

Během léta jste vystaveni na milost a nemilost slunečním paprskům svítícím do vašich okenních tabulek? Případně netoužíte po okukování zvědavými sousedy? Východiskem při řešení této otázky bývá: buď si vybrat vnitřní stínění, anebo populární venkovní stínění. V nějakých případech jsou ideálním východiskem venkovní žaluzie, skvělé venkovní rolety, populární markýzy, efektivní pergoly, ale i svislé fasádní clony, v opačných případech zas vnitřní žaluzie, nebo textilní sítění a užitečné sítě proti hmyzu. Nejčastěji se používá více variant než jen jedna.

Jako nejefektivnější možnost zastínění se skutečně jeví praktické rolety. Užitečné venkovní rolety Climax jsou dokonalým ochráncem vašich oken před povětrnostními vlivy, venkovní rolety znižují ruchy z ulice a okolí, současně přispívají k bezpečnosti vašeho domu. A proto jsou rolety používány jako obrana před sluncem, ale rolety Climax jsou souběžně užitečným pomocníkem při izolaci domu. Pokud vám spíše vyhovuje určitá designová varianta, moderní pokoj spolehlivě zkrášlí stínění z látky, kam spadají například rozmanité látkové rolety, anebo plisé žaluzie, svérázné japonské posuvné stěny a oblíbené vertikální žaluzie Climax. Kolekce látek nabízejí širokou paletu barev, použité látky jsou velice kvalitní s neotřelým dekorem.

Veškeré venkovní rolety Climax se staly populární díky svým nesporným špičkovým vlastnostem. Jednotlivé typologie rolet se různí podle zpracování lamel, dle způsobů ovládání a montáže – novostavby a rekonstrukce mají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem se zase více hodí k ukončeným stavbám. Námi propagované rolety Climax jsou ovladatelné dálkově, jsou vybaveny motorovým pohonem.

Stoprocentní zastínění na balkoně nebo terase spolehlivě zajistí markýzy od největšího tuzemského dodavatele Climax, k jejimž hlavním vlastnostem patří především bezpečná konstrukce, odolné materiály všelijakého barevného vyvedení a dekorů, s bohatou nabídkou rozličných užitečných doplňků. Rovněž i na popisované markýzy, stejně jako na výše uvedené rolety, venkovní rolety a jiné produkty, dáváme prodlouženou záruku na čtyři roky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nejde vám spát, nebo se naopak brzo budíte, jelikož jste rušeni pouličním osvětlením?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR