Originální český designový nábytek se hodí do každé domácnosti

Také máte plné zuby zastaralých omšelých sektorových souprav populárních v minulém století, nebo se vám jenom nelíbí nábytek z Ikey? Máme pro vás jednoduché řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato společnost prodává moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční stolky a židle, lakovaný a masivní nábytek, bytové doplňky a dětské pokoje. Určitě vás rovněž potěší pravidelné akční slevy.

Skutečně kvalitně zpracovaný nábytek

Všechny produkty pochází z dílny českých výrobců, kteří společně s designéry vyrábějí originální kusy nábytku. Pro specifické prostory je pak možné objednat si nábytek na míru. Stoly a židle jsou převážně z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Sedací nábytek od spol. Polstrin Design

Neobyčejné i střízlivější typologie, široká barevná škála, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek od Polstrin Design. Pokud se zaměříte na díly souprav jednotlivě, zjistíte, že je lze zajímavě propojovat. Jestliže se vám třeba vaše vysněná sedací souprava nevejde do místnosti, není vůbec problém vyrobit nábytek na míru. Stačí si pouze vybrat kůži nebo textilii, a konkrétní souprava bude potažena podle vašich přání.

Vhodný ložnicový nábytek

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně vyrábíme z dýhy, lamina i masivu. Postele bývají potaženy koženkou, látkou, či třeba kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je velkým hitem, a přesto není kýčovitý.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Originální český designový nábytek se hodí do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR