Pořiďte si zahradní gril, udírnu nebo krb i vy!

Zahradní krby, udírny a zahradní grily bezesporu patří mezi oblíbené doplňky, které mají své nezastupitelné místo na většině dvorcích a zahrádkách u rodinných domů. Také rádi trávíte čas se svými blízkými nad dobrým jídlem u rozpáleného grilu? Pak si ho neváhejte koupit. Přece jen, zahradní grily a zahradní krby je potřeba kupovat na začátku sezóny.

Zahradní krby Věříš

Výrobou a prodejem zahradních krbů se pak zabývá firma Zahradní krby Věříš, která v ČR působí již 15 let. Ta své zahradní krby prodává hned v několika různých provedeních. Pokaždé se jedná o víceúčelový krb, jehož součástí je také udírna. Zahradní krby Věříš pak splňují přísné normy kvality a jsou sestavené z vápenopískových cihel, které se do každé zahrady skutečně hodí. Celkem máte na výběr 6 typů krbů. Všechny modely mají jedinečný design a samozřejmostí je také dlouhá životnost.

Krb, gril či třeba udírna?

Někdy je těžké se rozhodnout, co přesně si vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Současné zahradní grily mají dnes výhodu nejenom v menších rozměrech, ale rovněž v možnosti snadnějšího přemístění. Jestliže tedy nevlastníte pergolu či altán, kde byste rádi měli nastálo umístěný váš krb, je lepší koupit gril. Ten pak využijete tam, kde ho budete potřebovat.

U společnosti Zahradní krby Věříš pořídíte také jak samostatné udírny, tak i udírny, které jsou rovnou součástí krbů. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, protože jej můžete využít nejen k okamžité přípravě masa, ryb či třeba pečené zeleniny, ale lze si doma připravit také chutné uzené maso.

Praktická je pak i vzorková prodejna v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Pokud si nejste jisti výběrem, tady vám ochotně pomohou.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pořiďte si zahradní gril, udírnu nebo krb i vy!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR