Sedací soupravy a další elegantní nábytek na míru

Společnost Nábytek Lupínková se věnuje prodeji českého designového nábytku už od roku 1995. Roky praxe zanechaly ve společnosti nesmazatelnou stopu spojenou s kvalitou, cenovou dostupností a originalitou. Firma Nábytek Lupínková poskytuje nábytek jako sedací soupravy, pohovky, křesla, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, jídelní soupravy a konferenční stolky. Doménou je nábytek na míru, který splňuje požadavky klientů.

Nábytek na míru pojímá veškeré kousky do bytu, na které si jenom vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? S postelemi můžete nábytek do ložnice zkombinovat tak, abyste si dostatečně odpočinuli a váš spánek byl vydatný. Židle a stoly jsou vyráběné především z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

K dispozici jsou sedací soupravy na míru od firmy PF Nábytek. Zájemce o kvalitní sedací soupravy na míru si z naší nabídky vybere kusy, jež se dají vhodně kombinovat a přizpůsobovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Navíc výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte garantováno to, že vydrží dlouhou dobu ve výborném stavu.

Výběr jakostní válendy nebo postele stojí na nárocích každého zákazníka, který má k dipozici množství rozmanitých designů a materiálů. Populární čeští nábytkáři se zabývají výrobou nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Kupříkladu PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design se dají libovolně potáhnout kůží, či látkou. Nábytek do ložnice od společnosti BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Spol. Dřevotvar se specializuje na postele z dýhy, společnost Maws se zabývá celočalouněnými postelemi a Gazel používá k výrobě postelí smrkové dřevo.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sedací soupravy a další elegantní nábytek na míru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR