Čuměl jsem. Nevěděl jsem, jak zvětšit penis. Česky!

Přemýšlel jsem nad erotickým zpestření pro manželku. Vlastně trochu lžu, chtěl jsem zakoupit nějaké potěšení pro nás oba. Aby náš sex zase prostoupila vášeň. Samozřejmě, že se pořád máme hodně rádi, ale sex byl v poslední době tak nějak podobný. Popravdě řečeno, ani manželku, ani mě už sex neuspokojoval tak, jak bychom si přáli. Ale shánění sexuální inspirace po všelijakých sexshopech se nekonečně vleče, navíc jsem ani trochu netušil, co konkrétního bych chtěl. Nakonec mě zaskočilo, že jsem narazil na webovky, kde se objevily tisíce rad a článků na téma používání erotických pomůcek při sexu. Na těchto stránkách v kategorii Inspirujte se najdete testy erotických hraček, erotického prádla a různých dalších pomůcek, jež můžete používat pro oživení sexuálního života.

Lidi na webu označují, co můžeme provádět s hračkami pro vášnivý sex, jak se účelně dají použít erotické pomůcky, vábivé erotické prádlo a rozmanité  vibrátory. Díky popsaným zkušenostem snáze pochopíte, v čem je který vibrátor dobrý nebo špatný, čeho se vyvarovat, a tak dále. Doporučuju – nejlepší stránky s informacemi uživatelů na téma zkvalitnění sexu. Pročítání informací, nápadů a rad mi zabralo skoro týden. Večer s manželkou z toho webu čerpáme inspiraci a náš sexuální život je o moc bohatší než kdy dřív. Dokonce jsem tam našel sekci Pořádná masturbace, kde jsou rady – překvapivě – na sex, a to i bez stálé milenky.

Zarazilo mě, jak příjemnou a sympatickou prodavačku tam mají. Přestože má někdy slabší vyjadřování, její nápady překypují vtipem. Třeba rady jak zvětšit penis. Samozřejmě usiluje o to, aby jí sexshop s erotickými pomůckami vynášel, přitom vám i pomůže a poradí! Vynalézavé vibrátory, elegantní anální kolíky, kovové erotické pomůcky, sady všelijakých pout, rozmanité sady kroužků a návleků – ví toho dost, musejí mít s přítelem fakticky vášnivý sex. Na webu je taky její popis, jak si ozkoušela milování ve třech s umělou vagínou Fleshlight . To vám řeknu, taková ženská by mi fakt nevadila.

Takhle zakončuji svůj popis nejlepšího erotického webu, jaký jsem objevil.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Čuměl jsem. Nevěděl jsem, jak zvětšit penis. Česky!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR