Kde si můžete nakoupit funkční přípravky na boj proti škůdcům? V internetové prodejně Pasti.cz

Pasti.cz prodávají účinné přípravky na hubení a vypuzení ničitelů z domů, bytů, ale hlavně zahrad a hospodářských míst. V souboji s myšmi, krtky, hlodavci, rusy, rybenkami a šváby jsou účinné prostředky právě z Pasti.cz Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, odporné štěnice a protivný hmyz jsou navždy zlikvidováni, nebo vypuzeni funkčními přípravky z internetové prodejny Pasti.cz. Pestrý sortiment prodejny Pasti.cz zahrnuje také odchytové klece na zvířata, spolehlivé pasti na nezvané myši, krtky, potkany, dotěrné hryzce, prospěšné spreje na kuny a výtečné elektronické plašiče ptáků a zvěře. Vybrat si můžete i stoprocentně funkční jedové staničky, důmyslné odpuzovače zvířat proti okusu stromů, funkční přípravky na plevel, užitečné dýmovnice pro boj s krtky. Pestrá nabídka obsahuje i rozličné travní směsi, různorodé substráty a hnojiva, ale také urychlovače kompostu. E-shop Pasti.cz se stává součástí života každého zahrádkáře, uzavřelo se příměří s nezvanými hosty na zahradě a na poli.

Můžeme nabídnout více přípravků na štěnice. K dispozici je například akční set na likvidaci štěnic, do kterého patří postřik spolu s odchytovými pastmi. Po aplikaci postřik na štěnice působí ještě 7 dní. Hubit štěnice můžeme s využitím sprejů, roztoků, nebo s využitím dýmovnic. I mravenec je nezvaným hostem v domě, kuchyni, avšak také na zahrádce. Na vlezlé mravence spolehlivě působí rozmanité nástrahy, spreje na mravence, gely, nebo také biologické granuláty. Některé přípravky můžeme využít v dalším boji s jiným hmyzem.

Samostatnou kapitolou je dotěrný slimák. Otravný slimák je každoročním, vracejícím se nepřítelem všech hospodářů či zahrádkářů. Na nechutné slimáky účinně zabírá funkční přípravek Ferramol. Prostředek Ferramol je hodnověrný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Jiným účinným produktem proti slimákům je biologický prostředek Nemaslug, jenž je složen z živých organismů, které jakožto biologičtí protivníci slimáky likvidují plošně a dlouhodobě. Nemaslug se dá aplikovat v zemině, zahradách, rovněž i ve sklenících a veřejně přístupných místech.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde si můžete nakoupit funkční přípravky na boj proti škůdcům? V internetové prodejně Pasti.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR