Kosmetika, eko výrobky a praktické spotřebiče do domácnosti najdete na jednom místě

E-shop vk-nature.cz je přehledným obchodem pro každou hospodyňku, která myslí ekologicky, úsporně i efektivně. Pořídit zde můžete naturální kosmetiku, spotřebiče a ekologické výrobky. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, doplňků do bytu i dekorací, domácích elektrických spotřebičů a domácích potřeb je společnost Dedra. Zdravou výživu ve stylu ajurvédy pak reprezentuje DNM. DXN se pak specializuje na výrobky z houby Reishi. Dodavatelem přírodních bioinformačních produktů je pak spol. ENERGY. Sortiment zahrnuje rovněž vitaminy Calivita, hřejivé polštáře Pecičky, či kupříkladu magnetické šperky Energetix.

Předním dodavatelem eko drogistického zboží je spol. Dedra. V kosmetice nenajdete jakékoliv chemické látky, splňuje náročná kritéria a přísné evropské atesty. Právě proto jsou výrobky Dedra vhodné pro všechny alergiky. Jelikož Dedra klade důraz na zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Z potřeb pro domácnost je možné jmenovat třeba přípravky na obuv, kůži a podlahy. K mání je rovněž autokosmetika a čisticí prostředky na skla a koberce, osvěžovače vzduchu a textilií.

V sekci s názvem Dům a zahrada je k dostání rada zboží pro domácnost: textil, koberce, dekorace, dekorativní vázy, hodiny, budíky a domácí spotřebiče. Zmínit je nutné rovněž nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Novinkou nabídky je pak multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Tento spotřebič vám v kuchyni nahradí až neuvěřitelných 16 spotřebičů. Do vaší domácnosti se vám může hodit i multifunkční robot Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kosmetika, eko výrobky a praktické spotřebiče do domácnosti najdete na jednom místě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR