Koupelny za příznivé ceny, obklady či třeba koupelnový nábytek nakoupíte na Kbkoupelny.cz

Bohatý sortiment zahrnující obklady, dlažbu, baterie, toalety, vany, koupelnový nábytek, osvětlení, zrcadla, umyvadla, nebo například sprchové kouty včetně příslušenství, tmely, barvy, ventilátory, otopná tělesa, instalační materiál, doplňky do koupelny a LED osvětlení si lze pořídit v online obchodě Kbkoupelny.cz. Nikoliv jen levné koupelny jsou díky rozumné ceně dostupné každému klientovi. Veškeré zboží je dodáváno se slevou až 20 %, další slevové akce jsou připraveny také pro velkoodběratele a podnikatele. Daří se nám rovněž podporovat výrobce zařizovacích předmětů z ČR.

Výbava koupelny tak nikdy nebyla snazší. Při nákupu příslušenství do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že za dopravu a balné zaplatíte pouze 160,-Kč. Platba za zboží je pak řešena formou dobírky. Na veškerý prodávaný artikl je poskytována záruční lhůta v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Bezplatně pak odstraňujeme všechny závady.

Nabídka zahrnující obklady a dlažby je velice široká. K dispozici jsou běžné koupelnové obklady a dlažba od nejlevnějších výrobků za 63 korun až po moderní mozaiky za 2995 korun. K mání tak máte celou řadu keramický obkladů, ze kterých si vybere skutečně každý. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které můžete umístit do kterékoliv koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, jež dodají každé koupelně zcela odlišný rozměr. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šikovné jsou také desky pod umyvadlo kupříkladu v dřevěném dekoru. Prodávaný koupelnový nábytek, nebo obklady je možné skvěle sladit se sanitními výrobky, které jsou momentálně skladem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Koupelny za příznivé ceny, obklady či třeba koupelnový nábytek nakoupíte na Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR