Navraťte opotřebované koupelně její dávno ztracený majestát

Pověstné umakartové jádro již dnes není běžnou součástí většiny českých koupelen. Avšak i zděné koupelny postupně zestárnou, a spousta z nich by tak měla dostat moderní kabát. Avšak kompletní přestavba není potřeba. Nahrazení jedné nebo dvou koupelnových částí je často postačující. Mnohdy bývají nahrazovány především koupelnová zrcadla, opotřebované vodovodní baterie a zašlou sanitární keramiku.

Nadčasová sanitární keramika s moderními prvky

Základem každé koupelny je vana a umyvadlo. Lidé si do koupelen pořizují rovněž stále oblíbenější bidety nebo klozety. Žádná sanitární keramika nestárne tak okatě jako další koupelnové díly, ale rovněž umyvadlu by jednou za čas slušela obměna. Jestli tedy chcete koupelně zachovat moderní ráz, je třeba udržovat moderní i její jednotlivé komponenty včetně sanitární keramiky.

Koupelnová zrcadla tvoří základ koupelny

Podstatné je, že nová koupelnová zrcadla pořídíte velice levně. Vycíděná koupelnová zrcadla jsou důležitou součástí každé koupelny. Vycíděné zrcadlo rozesměje každý nový den, nebo jej aspoň nezkazí. Pokud se ráno koukáme do zastaralého, omšelého, nadto do popraskaného zrcadla, lepší náladu nám to asi nevykouzlí bez ohledu na to, na co se v zrcadle koukáme.

Opatřete si levně novodobé vodovodní baterie

Mluvíme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při nákupu vodovodní baterie si budete schopni vybrat přesně tu, která se vám bude zdát nejkrásnější a navíc bude pasovat do vaší koupelny. Dbejte na to, že vhodně zvolená vodovodní baterie dokáže umně pozdvihnout novotu vany nebo umyvadla, ale souběžně umí konečný dojem pokazit.

Kde se moderní vybavení do koupelny sežene?

Vybavení do koupelny si můžete sehnat rovněž přes internet. To že by vás nenapadlo? Když se podíváte na stránky internetového obchodu Lux-aqua.cz, snadno se přesvědčíte. Ucelený systém členění internetových stránek a nabízeného zboží zajišťuje, že snadno objevíte to, co potřebujete.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Navraťte opotřebované koupelně její dávno ztracený majestát
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR