Nemusíme cestovat do zdraví prospěšných lázní, docela stačí systematicky používat produkty z e-shopu Velba.cz

V České republice je horší zachovávat své dýchací ústrojí, pokožku a motorický aparát v podobné kondici, jakou mají lidé žijící na horách či u moře. Ne všichni můžou víckrát v roce zavítat do lázní. Velba.cz přichází s inovativním nápadem pro všechny uživatele, kam se řadí výrobky z minerální a bylinné sféry.

Vynikající sůl z mrtvého moře s blahodárným účinkem účinkuje v lázeňství i kosmetice

Kvalitní přírodní sůl z mrtvého moře je stoprocentně využitelná. Blahodárná sůl z mrtvého moře se čerpá přírodním vypařováním mořské vody a krystalizací soli v ní obsažené. Obsažené minerální soli se prosuší, nechtěné směsice bahna a písku se pak vytřídí. Skutečná sůl z Mrtvého moře má konzistenci bílé sypké hmoty a je dále využívána v koupelích pro kosmetické a léčebné účely.

Praktický nahřívací polštářek pro duševní a fyzickou pohodu

Léčebný nahřívací polštářek, nebo chcete-li bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, voňavou levandulí, či povzbuzující mátou, litseou cubebou proti únavě či citrusy i dětský nahřívací polštářek uleví bolavým oblastem, nepříznivým bolestem svalů, kloubů, ale i páteře a beder, ukonejší roztržité myšlenky, zklidní bolavé tělo i nepokojnou duši. Životadárný nahřívací polštářek se nejdříve podle instrukcí rozehřeje v mikrovlnné troubě, následně se položí na bolestivou oblast, pro kterou byl nahřívací polštářek určen. Současně se vylučují do vzduchu vonné silice v něm zahrnuté, a tak velmi kladně ovlivňují i jiné smysly. Blahodárný léčebný nahřívací polštářek jistě nalezne své praktické užití jak doma, tak i v lázeňství nebo relaxační zóně.

Perfektní jednorázový rašelinový obklad stoprocentně překoná bahenní koupele

Blahodárnou tepelnou terapii, při níž se zmírní svalové napětí, celkové detoxikaci a uvolnění tělesných orgánů a funkcí, nepochybně garantuje nepřekonatelný jednorázový rašelinový obklad. Například jednorázový rašelinový obklad obsahuje huminové a fulvo kyseliny, jež se uvolňují tepelným působením, a bolení kloubů a svalů se tak snižuje.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nemusíme cestovat do zdraví prospěšných lázní, docela stačí systematicky používat produkty z e-shopu Velba.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR