Sháníte účinnou ochranu majetku? Zkuste fotopasti

Fotopast je zařízení, který je možné využít nejrůznějšími způsoby. Lapit se do ní může jak zvíře, tak i člověk. Pojďme si společně ukázat to, k čemu mohou fotopasti posloužit, jak vybrat tu správnou a kde ji nakonec pořídit.

Sledujte zvěř a její pohyb

Fotopasti jsou často využívané zejména myslivci a lesníky, kteří s nimi zachycují pohyb zvířat. Fotopasti s velkou oblibou do lesa instalují rovnež ochránci zvířat, kteří se snaží zachytit především ohrožené druhy zvířat a jejich případný návrat do české přírody. Díky fotopastem jsme tak kupříkladu zjistili, že se do ČR opět vrací rysové a že se třeba u Doks zabydlela vlčí rodina.

Fotopastmi proti vandalům a zlodějům

Fotopasti však používají i majitelé nemovitostí, kteří s nimi chrání vlastní majetek. Fotopasti využívají také městští a obecní strážníci, kteří je instalují na ta místa, kde byl kupříkladu opakovaně kraden obecní majetek.

Ideální fotopast a její výběr

Jestliže se ve výběru fotopasti moc nevyznáte, nechejte si radši poradit. Dobře poradit by vám měl umět každý dobrý obchodník. Osobně vám pak doporučujeme značku UO Vision. Ale to neznamená, že se mezi nimi objeví taková fotopast, která bude odpovídat zamýšlenému účelu. A kde vůbec fotopasti vybírat? Doporučit lze např. internetový obchod Foto Málek, který se prodeji podobného sortimentu věnuje. Naleznete zde ovšem i jiné zboží a to kupříkladu od značky CEL-TEC. K nákupu zde vás pak může přesvědčit třeba rychlé dodání či skvělý servis. Rovněž je možné vznést dotaz a to jak obecný, tak i ke konkrétnímu kusu výrobku, a během mžiku dostanete odpověď. Navíc čekejte odpověď od zkušeného profesionála, a to znamená dostatečně fundovanou odpověď. Dost důvodů, proč zavítat právě sem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sháníte účinnou ochranu majetku? Zkuste fotopasti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR