Státní příspěvkový program nová zelená úsporám patří všem Čechům

Kvůli strmě stoupajícím cenám za energie lidi zajímá, jak ušetřit a současně být šetrný k okolnímu prostředí. A proto se nabízí možnost změny dodavatele plynu a elektřiny. Jaký z dodavatelů pro vás bude nejlevnější, vám poradí kalkulačka úspor, jež se nachází na webu IQenergy.cz. První proinvestovaná částka se ve vaší peněžence odrazí na úsporách až v budoucnu. Internetový obchod s užitečnými produkty a praktické rady naleznete také na webových stránkách. Děláme také odborné poradenství zdarma telefonicky, anebo přes kontaktní formulář. Vrství se otázky kolem státního dotačního programu nová zelená úsporám.

Všichni zájemci o program nová zelená úsporám naleznou na webu souhrn podmínek. O státní dotaci si můžete požádat kdykoliv, se žádostmi se počítá až do konce roku 2021. V závislosti na výnosech z prodeje emisních povolenek se budou přerozdělovat finance státní podpůrnou dotaci nová zelená úsporám. Podpůrný program nová zelená úsporám chce přispět ke snížení energeticko-hospodárné náročnosti stávajících rodinných domů, podporuje výstavby nízkoenergetických rodinných domů a ekonomické využití energetických zdrojů, jako jsou kupříkladu výměny omšelých tepelných zdrojů za novodobé tepelné jednotky. Tabulka s uspořádáním vyměnitelných tepelných zdrojů je na webu IQenergy.cz.

Je možno získat státní dotaci rovněž na výstavbu fotovoltaické elektrárny, kdy žadatelé můžou na jeden dům získat podporu až 100 tisíc Kč. Transformace slunečního záření na elektřinu s použitím polovodičových diod spojených do panelů – to je fotovoltaika. Ekologický a souběžně efektivní postup na výrobu elektřiny – fotovoltaika – je stále populárnější. A tak vám fotovoltaická elektrárna přinese energetickou soběstačnost, ještě se k tomu zmenší výsledné částky domácnosti placené za elektřinu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Státní příspěvkový program nová zelená úsporám patří všem Čechům
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR