Fermacell – kontaktní plášť pro dřevostavby

Dřevostavba systémem Fermacell

Dřevostavba při výstavbě nemusí procházet dlouhými technologickými pauzami jako cihelné zdivo. Základem moderní dřevostavby je její obvodový plášť. Z protipožárního hlediska jsou dnes dřevostavby bezpečnou investicí. Už při 10 mm tlusté desky Fermacell je zaručena protipožární odolnost až 120 minut.

Firma SPIRAX s.r.o. provádí výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb na klíč a pracuje se systémem Fermacell.

Systém Fermacell je systém suché výstavby. Je vyroben ze sádry a papírových vláken. Je tedy biologicky nezávadný. Fermacell má velmi dobrý difúzní odpor a proto velmi dobře tlumí hluk. Je tedy ideální při výstavbě rodinného domu. Systém se rychle opracovává a montáž je snadná. Tím se urychluje doba výstavby. Není nutné čekat na schnutí maltových spár, jako známe z cihlových staveb.

Pokud si investor zvolí technologii nízkoenergetické dřevostavby je plášť z Fermacellu skutečně dobrou volbou. Oproti jiným plášťům používaných u výstavby rodinných domů nebo bungalovů má výhodu nejen kvůli rychlé a bezproblémové výstavbě, ale i díky ceně a velice dobrému součiniteli prostupu tepla, který činí U=0,17 [W/(m2. K)]. Dřevostavby na klíč systém Fermacell jsou plně certifikovaným způsobem výstavby.

Pokud stále váháte, jestli si postavit rodinný dům cihelný nebo třeba typový projekt jako dřevostavbu. Zde vidíte výhody skládaných plášťů dnešních moderních dřevostaveb.

Firma SPIRAX s.r.o. nabízí výstavbu rodinných domů na klíč. Vybrat si můžete z předpřipravených typových projektů jak podkrovních tak i přízemních staveb –  bungalovů v nízkoenergetickém provedení dřevostavby.

Fermacell oproti sádrokartonu má mnohem lepší vlastností. Především je to jeho tuhost, musíte používat specielní hmoždinky jako je tomu u sádrokartonových desek. Přičemž pořizovací náklady jsou v poměru ke kvalitě zanedbatelné.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Fermacell – kontaktní plášť pro dřevostavby
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: zatecka