Fotokalendář

Že jsou již klasické papírové kalendáře ze hry? Velký omyl! Papírové kalendáře se stále těší velké oblibě a fungují jako stylový doplněk do kanceláří nebo Vašeho domova, kde plní jak estetickou, tak praktickou funkci. Sestavte si svůj vlastní kalendář a oživte s ním Vaše místnosti, nebo ho někomu darujte, například rodinným příslušníkům, kamarádům nebo známým. Na TiskProRadost.cz Vám nabízíme i mnoho dalších produktů, spojených s tiskem fotografií v různých variantách.

I přes fakt, že čím dál více lidí používá své elektronické kalendáře na elektronických zařízeních, klasické kalendáře ve fyzické podobě dokáží s určitou invencí potěšit jak Vás, tak případně Vaše známé, kolegy, kamarády či rodinné příslušníky. TiskProRadost.cz Vám zhotoví nástěnný kalendář, sestavený z Vašich digitálních fotografií. S pomocí uživatelsky přívětivého programu AlbumMaker, budete schopni vytvořit kalendář podle Vašich představ během chvilky, aniž byste nad tím museli dlouho přemýšlet. Fotokalendář Vám po celý rok bude připomínat prostřednictvím fotografií Vaše zážitky. To je jistě značnou výhodou oproti elektronické náhražce fyzického kalendáře. Kalendář z fotografií je tištěný na kvalitním křídovém papíře o gramáži 170g/m2. Fotokalendář má v základním rozsahu 13 stran a k tomu pevnou zadní podložku, která je z kartonu. Kalendář je svázaný kalendářovou vazbou, kterou tvoří kroužková vazba a háček na zavěšení s výsekem. Pokud by Vám 13 stran pro Váš fotokalendář nestačilo, můžete přidávat stránky až do celkového počtu 25 stran. Chcete-li menší kalendář, je tu druhá varianta, a to stolní  fotokalendář. Celkem obsahuje 30 stran a je tištěn oboustranně na křídový papír o gramáži 150g/m2.

Takový fotokalendář se může hodit i pro plánování více členů rodiny, kdy si každý může do jednotlivých dnů zapisovat své události, a tak předcházet nemilým případům, kdy se taková událost kříží s událostí jiného člena domácnosti. Zvolte si stolní nebo nástěnný fotokalendář a spojte praktické s estetickým.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Fotokalendář
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky