Kdo pro vás zajišťuje stoprocentní výchovu a hlídání dětí? Naše soukromé školky Praha

Pokud máte doma malé děti, vy už byste chtěla vyměnit mateřskou za práci, můžete ho dát do státní nebo soukromé školky Praha. Jestli se vám běžná mateřská školka vůbec nezamlouvá, nebo děti nepřibírají (kvůli trvalému bydlišti, neboť státní školky upřednostňují místní děti a kapacita je brzy vyčerpaná), k hlídání dětí jsou ideální soukromé školky Praha.

Náležitou výchovu a hlídání dětí zabezpečuje školka v Praze Pro Family

K výjimečným privátním školkám v ČR řadíme soukromé školky Praha – Pro Family, s. r. o., jejichž školky jsou rozesety po celém hlavním městě. Mateřské soukromé školky Praha Pro Family získaly nejvyšší možné ocenění během kontrol z inspektorátu v březnu 2014. A to není pouhopouhé měřítko, co by si vás mohlo získat pro to, aby vaše děti navštěvovaly soukromé školky Praha. V rozlehlé aglomeraci si můžete jednoduše vybrat ze šesti školek tu, jaká je od vašeho domova či práce nejméně vzdálená.

Co zahrnuje cena zvolené soukromé školky Praha?

Pokud svěříte své děti do péče soukromé školky Praha, budete samozřejmě muset zaplatit školné, které je cca 6100 Kč/měs. při 6 hodinách za den. Účtování probíhá po hodinách, pokud tedy vaše dítě skolí nemoc, za tuto dobu nic platit nemusíte. Uvedená cena je finální a obsahuje v sobě jak stravu, tak zájmové kroužky, jaké děcka můžou absolvovat.

Soukromá mateřská školka v Praze Pro Family vám dokáže zařídit hlídání dětí, avšak orientuje se rovněž na další činnosti, kam spadá třeba divadlo, lekce tenisu, výuka angličtiny, plavání, lekce tance a keramiky. Všechny děti ze soukromé školky Praha budou samostatné, navíc se plně rozvinou jejich vlohy.

Mateřská škola Pro Family je ojedinělá školka v Praze svého druhu. Prostory a učitelský sbor soukromé školky Praha mají skvělé reference, prostředí pro děti je nepřekonatelné. Výhodou soukromé školky v Praze je příznivá otevírací doba pro velmi zaměstnané rodiče: od 7 do 19 hodin.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kdo pro vás zajišťuje stoprocentní výchovu a hlídání dětí? Naše soukromé školky Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR