Na svatbě je podstatné i svatební foto

Svatba se počítá mezi podstatné životní kroky. A proto se nezapomíná hlavně na svatební foto, které vždy opráší vzpomínky na tento slavnostní den. A jelikož se svatební foto počítá mezi dokumenty o významném životním kroku, mělo by být zpracováno kvalitně a s citem. Pavel Zahálka – svatební fotograf – je tím pravým profesionálem, jelikož je na svatební foto orientován už hodně dlouho, má dostatek zkušeností i spolehlivé přístroje.

Svatební a další snímky fotograf pořizuje fotoaparátem Nikon D750 a s velkým rozlišením, proto se svatební foto dá zvětšit na jakoukoliv velikost. Ihned po akci jdou fotky v digitální podobě do fotostudia, kde se citlivě upravují v grafickém programu Adobe Photoshop CC. Důležitý je rovněž fakt, že fotograf Pavel Zahálka pracuje s citem, ale současně na své snímky nenechá dlouho čekat. Na konci významného dne již mají svatebčané svatební foto hotové.

Pavel Zahálka – svatební fotograf – se soustředí na svatby a další životní mezníky, pracuje rovněž s agenturami a profesionály z oboru fotografování, se kterými se na obřadech potkává. Zběhlý fotograf Pavel Zahálka ovšem nedokumentuje jen svatby. Znamenitý svatební fotograf fotí po celém českém území, baví ho focení i v zapadlých koutech republiky. Proto fotograf navštěvuje města jako hl. m. Praha, pak také Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, Zlín, Brno, Olomouc, Opava, Ostrava, má rád Pardubice a Hradec Králové, nezapomíná ani na Plzeň, Č. Budějovice či Svitavy.

Na stránkách Zahalkafoto.cz fotograf vystavuje své práce, svatební foto pořízené na zámku, poutavé svatební foto ze svatebního obřadu v lese, výjimečné svatební foto ze zahrady na zámku, na hradě i typickou ukázku romantické svatby. Na snímcích je vidět kvalita fotografování v exteriérech i interiérech. Do objednání konkrétní zakázky je zahrnuta také cena, které se přizpůsobí možnostem zákazníka.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Na svatbě je podstatné i svatební foto
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR