Tvoříme video upoutávky, promovideo, svatební video – vše v nejvyšší možné kvalitě

V současnosti snad není lepší prostředek, který zachytí nezapomenutelný okamžik, případně zpropaguje váš produkty či firmu, než je videozáznam. Movie Factory, zkušený specialista na videoprodukce, pracuje se širokým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Videoprodukce k zachycení zásadního okamžiku

Zaujal vás něčí příběh o lidech, o nichž by měla určitě vědět i veřejnost, anebo je něčí životní příběh natolik silný, že by se měl zaznamenat? Jsme tu pro vás. Tým kameramanů s kvalitním přístrojovým vybavením vám pomůže s realizací dokumentu, reportáže, záznamu koncertu i dalších živých vystoupení. Při práci pak používáme prakticky libovolný počet kamer.

Reklamní spoty jako forma propagace vašeho produkty

Dokonalým prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, firemní záměr, je také video záznam. Náš zkušený tým vám dokáže natočit kvalitní reklamní spoty, kde budou zvýrazněny výhody vašeho záměru i vypíchnata pozitiva předváděného produktu. Zaobíráme se i natáčením propagačních videí a instruktážních videí pro muzea, či společnosti. Pokud pořádáte kulturní, či společenskou akci, můžete se zviditelnit pomocí video upoutávky nebo promovidea.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám dokážeme natočit takové svatební video. Když se na něj pak po čas podíváte, rozhodně se nebudete nudit a pokaždé přijdete na nové detaily. Používáme kvalitní techniku a nabízíme až 4K-UHD rozlišení a pokaždé stabilní a ostrý záběr.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Tvoříme video upoutávky, promovideo, svatební video – vše v nejvyšší možné kvalitě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR