Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Máte v plánu pořízení nové podlahy do kuchyně, do obývacího pokoje nebo třeba do dětského pokojíčku? V současnosti jsou velice oblíbené právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je totiž všestrannou krytinou, která se hodí do každé místnosti. Mezi nejdůležitější výhody této krytiny patří hlavně pružnost, velká mechanická odolnost, příjemný došlap, voděodolnost, snadná údržba a příznivá cena.

Proč právě vinylová plovoucí podlaha?

V případě vinylové plovoucí podlahy se je možné setkat rovněž s názvem PVC, která ale zahrnuje i linolea neboli marmolea. Tuto podlahovou krytinu lze zakoupit v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. K dispozici jsou celé role, lamely či čtverce, záleží jen na představě, kterou máte při pořizování vinylové podlahy. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – podlahové krytiny v dnešní době pořídíte po celé ČR. Vřele vám však doporučujeme vybrat si podlahu na vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde je k dostání celá řada podlah.

A co nestárnoucí dřevěné podlahy?

Dřevěné podlahy jsou klasika, se kterou se setkáme nejen ve starších místostech. V současné době jsou stále populární, ačkoliv jim konkurují koberce nebo PVC krytiny. Pokládka plovoucích parket pak rozhodně není tak složitá, jak se může zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Vynikají dobrými tepelnými vlastnostmi, disponují poměrně dlouhou životností a samozřejmostí je také široký výběr z celé řady povrchových úprav. Pořiďte si tedy i vy dřevěnou podlahu. Brno, konkrétně Tišnov u Brna, je město se sídlem spol. Podlahy Stylefloor, kde si lze vše pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy lze vybírat i z pohodlí domova. Můžte si tak pohodlně rozmyslelt její typ i barvu. Rozhodnete-li se použít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva nebo marmolea, určitě tak zvaně nešlápnete vedle. Nabídka podlahových krytin je pak opravdu rozsáhlá.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR