Výuka dětí, využívající matematický stolní hry

Deskové hry může být použit pro celou řadu vzdělávacích účely, mají prokazatelně pomáhá stimulovat mysl dětí v zábavném, informativním způsobem. Získané věci jako násobilku, dlouhé dělení, nebo dokonce více základních úkolů, jako je jednoduché sčítání a odčítání může být obtížné pro malé děti, obvykle v závislosti na jejich věku a množství pozornosti, které obdržely na objekt. Bylo také prokázáno, že dlouho většina dětí mají lepší čas učení dovedností, pokud jsou uvedeny v zábavné a interaktivní podobě, což vzdělávací hry matematika prkno velkou platformu, na které se jejich postoj.

Matematika Smart je jedna taková stolní hra, která pomáhá dětem snadno začít ovládat dovednosti základní matematické. Hra se hraje se přes stůl, stejně jako domino. K dispozici je 100 odolné karty v každé sadě utkání, které přicházejí v různých edicích pro každou základní matematické dovednosti. Některé nastavte fokus na Navíc, zatímco jiné pomáhají hráči naučit se jejich odčítání, násobení a dělení dovednosti. Snadno formát pomáhá některý z hráčů rychle se přizpůsobit hru a zábavu, lehce konkurenčním prostředí, může být učení aspekt hry dokonce jít zcela bez povšimnutí!

Další populární hra, husí vejce, může pomoci dětem naučit se dokončit své matematické dovednosti rychleji. Přichází s třemi 10-sided kostka, odpovědi na desky, časovače a čipy, budou hráči muset kostky, přijít na to, násobení mezi čísly, a rychle zakrýt správnou odpověď na svou odpověď listech, vše v rámci 30 sekund Časový rámec! To učí děti myslet rychle, snaží se povzbudit je, aby se dozvědět, jak k dokončení dovednosti v krátkém časovém horizontu. Nicméně, hráči musí dávat pozor na kostky se otáčely, protože pokud by skončit s 3 nul v každém oplátku obdrželi husí vejce a může být mimo hru. Tato hra je velmi populární, protože to podporuje rychlé myšlení snadné se naučit, zábavné prostředí, a mnoho děti velkým přínosem si s ní hrát.

Zcela Tut je skvělým příkladem hry, která dává dětem možnost naučit se několik základních matematických dovedností a pořadí operací a případně i bez nich by si to uvědomovali. Závodní přes palubu z různých pyramid, hráči se snaží správně řešit matematické hádanky, které jim byly předloženy. Pokud je problém vyřešen správně, že hráč získá kus, který jim pomůže postavit vlastní pyramidu. Nicméně, hra není tak jednoduché, jak jen stavět pyramidy o řešení problémů, pro ostatní hráče mít možnost buď ukrást nebo vyměnit pyramidy dlaždic, pomůže dokončit své vlastní a zničit další!

Tato hra zvýší úroveň hospodářské soutěže, což je hra s vysokým tempem, otřesný zážitek pro všechny zúčastněné subjekty. S tímto vzrušujícím prostředí poskytnutých hry, není divu, že všechny tyto vzdělávací deskové hry pomáhají hráčům naučit se jejich technik tak rychle. Výuka matematiky pro malé děti, nikdy nebylo snazší a zábavnější!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Výuka dětí, využívající matematický stolní hry
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal