Zakupte a ozkoušejte si online informační systém pro školky provozovaný společností Dignus, snadný online informační systém pro školky používají rovněž dětské skupiny a jesle

Uvedený docházkový modul od Dignus využijí  rodiče, jejich děti i pracovníci. Žádaný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny se snadno ovládá všemi uživateli a je zároveň stoprocentně chráněn. Propracovaný Dignus informační systém školky byl vypracován pro zaměstnance školky, pro rodiče dětí i pro zaměstnavatele, zlepšuje spolupráci rodičů a pedagogů při vychovávání svěřených dětí. Systém informuje rodiče, systém Dignus byl vytvořen pro ukládání fotografií a aktuálních novinek, stejně jako podklady pro fakturování. Rovněž se díky přezkoušenému, ale pochopitelnému systému může vypočítat školné z podkladů o docházce. Zaměstnancům i vedení napomáhá informační systém školky i ve správě žádanek o dovolené a jejich evidenci. Užitečné statistiky a sestavy se zpracovávají pro vedení výchovných zařízení.

Správce dětského zařízení, MŠ nebo jeslí by si ze zákona měl kontinuálně kontrolovat docházku dětí, a proto je třeba zavést evidenci dětí. Znamenitý docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus vytvořil elektronickou registraci docházky s využitím čipů nebo karet. Modul Dignus ulehčuje administrativu pracovníkům ve školství, přitom zlehčí registraci celého chodu MŠ, dětské skupiny a také jeslí. Modul Dignus bude školským pracovníkům před uvedením do praxe ukázán, dostane se jim pomoci v primárních problémech, všechny otázky budou hned zodpovězeny.

Ovládání programu Dignus zvládnou i ti, kteří se více přátelí s výchovou dětí než s programy na pc. Úkolem programu je zjednodušení administrativních úkonů na minimum. Školním zařízením anebo skupinám se jednotlivé programy předkládají na míru a zakódované, program Dignus je zajištěn proti vniknutí neoprávněných lidí.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zakupte a ozkoušejte si online informační systém pro školky provozovaný společností Dignus, snadný online informační systém pro školky používají rovněž dětské skupiny a jesle
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR