Užijte si tandemový seskok padákem

Zajímají vás dobrodružné zážitky? Připravili jsme právě pro vás tandemový seskok padákem. Takový tandemový seskok padákem patří mezi výzvy, na kterou nikdy nezapomenete. Pokud se vám avizovaný tandemový seskok padákem opravdu zamlouvá, neváhejte se obrátit na profi organizátory, protože o bezpečnost jde především. Zdraví má přednost před dávkou adrenalinu.

Ptačí perspektivu vám dokáže připodobnit tandemový seskok padákem

Na stránkách Tandem2.cz si můžete objednat tandemový seskok padákem od 3100 korun českých. Možná i vaši známí ocení originální dárek k narozeninám nebo Vánocům – tandemový seskok padákem. Z webu si jednoduše vyberete a objednáte tandemový seskok padákem pro sebe či skupinu. I díky fotografiím a videu vám zbyde vzpomínka na celý život. Skákat padákem se dá i ve větší skupině, skupina na seskoku velmi ušetří.

Kde se zážitkový tandemový seskok padákem organizuje?

Uvedené akce jsou organizovány na více místech v republice, zajímavá lokalita pro váš tandemový seskok padákem už je odvislá od individuální volby. A tak dejme tomu Kolín, Most, Kunovice, nebo Příbram či Brno – města, nad kterými se zrovna skáče, přesněji na jejich letištích. Konkrétní poloha aeroklubu, včetně GPS souřadnic, je uvedena na webových stránkách pořadatele. S druhem, s firemními společníky, přáteli, příbuznými si můžete snadno vyzkoušet zábavný tandemový seskok padákem. Brno nabízí k seskokům dvě letiště, na nichž se provozuje tandemový seskok padákem.

Cítíte-li se na lekce volného pádu AFF (Assistant Free Fall), z výšky 4000 metrů budete skákat pod dohledem dvou zkušených instruktorů. Letecký lékař vystavuje speciální osvědčení pro tyto kurzy volného pádu. Kurz volného pádu zájemce stojí 36 tisíc korun.

Jestli se vám tandemový seskok padákem tolik líbí a chcete mu obětovat více času a energie, pak se procvičte v lekcích pro individuální seskok, IAFF, AFF, popřípadě satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Užijte si tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR