Program Moje síla je soustředěn na deprese a krize středního věku

Ztracený zájem o jakoukoli činnost, nevratná ztráta libida, nepříjemný pocit zmaru, přicházející krize středního věku, strašák ve formě deprese a celkové napětí. Vidiny, jež rmoutí leckterého muže. Kde nalézt zmizelý smysl života? Jak se dá zvládnout nervové napětí, negativní myšlenky, deprese, pocity, že jsme na konci a naše bytí ztratilo na významu? Náš program Moje síla je orientován na ty chlapy, kteří se začínají hledat, dělá jim problém vlastní realizace, zajímají se o duchovno. Léčebný projekt Moje síla se soustředí rovněž na muže, již si přejí mít dobrou kondičku, touží po radostném bytí a jasných myšlenkách.

Chceme zapůsobit i na ty, kdo se chce odlišit, případně hledá nový životní styl, baží po čemkoli jiném, než je dosud potkalo. Odborný koučing je vstupní branou těm, kdo řeší komplikovanou životní situaci, případně ty z vás, kdo touží po přeměně svého života. Protože se zajímáme i o spiritualitu, a proto je koučing orientován jak na duševní pohodu, tak rovněž na fyzický růst a skvělou kondici. Tyto cíle naplňují programy projektu Moje síla.

Profesionální koučing Ročního programu pracuje se Silou Těla a Silou Mysli, je připraven hlavně pro vytrvalce. Naopak plán Chci změnu je zaměřen na Sílu Srdce. Organizujeme Pobytové programy v zahraničí, jež obsahují odborný koučing na vaší Cestě poznání a pro váš růst Síly. Sportovní akce, kam patří thajský box, běhání nebo free diving doplňují lekce duševního vývoje, sebelásky a emoční práce. Zájemci o Průběžný program se mohou přidat kdykoliv během roku, Průběžný program se koná v Praze. V průběhu sportování si můžete oddechnout u relaxačních cviků. V Průběžném programu je koučing soustředěn na trénink mozku, podstatou je Síla Myšlenky. Lektorský koučing Individuálního programu je sestaven tak, aby se fyzicky zdokonalil, emočně se uvolnil, uměl vyřešit krizové momenty, konečně došel ke štěstí, nebo se cítil v naprosté pohodě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Program Moje síla je soustředěn na deprese a krize středního věku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR