Rozpoznání svého ega, protivné krize středního věku a dlouhodobé deprese může vyléčit lektorský koučink

Kdokoli z nás se v životě potká z různými strachy. Například se může jednat o strach o nejbližší příbuzenstvo, náleží sem také strach o vlastní zdraví, strach z nemoci, deprese různého původu, nepříjemné krize středního věku. V mnoha případech lidé sáhnou po medikacích, stavy projednávají s psychology, stávají se závislými, mizí od reality, bývají zlostní, jsou nemilí, v nejhorším se sebepoškozují. Tyto možnosti většinou nevedou ke šťastnému konci. Nabízíme možnost, setrvávající na základech pochopení vlastní síly, sebepoznání, všech vlastních schopností, dovolí získat znovu jistotu.

Ideální předpoklady k rozvoji vlastního já mají jednotlivé programy Moje síla. Všichni účastníci programů Moje síla při lekcích zvednou kondičku a psychickou pohodu, která bude stavebním pilířem odolnosti vůči osudovým nástrahám, úskalím života, přemůžou strachy, zjistí vlastní způsob, jak být příjemný k okolí a zachovat si důstojnost. Lektorský koučink vedou k probuzení pravé osobnosti, jež má dar přijímání i dávání, dovede se poučit z neúspěchu, dovede zdolat krize středního věku, dá sbohem depresi, vytrvá v boji se závislostmi, přitom nepozbyde svojí citlivosti, prožije si své sny a touhy a hlavně se dokáže těšit z každého nového dne.

Účelný koučink Moje síla se soustředí na jednotlivce a jeho konkrétní požadavky. Všechny Roční programy se speciálně upravily pro všechny účastníky kurzu, kteří rozvoji svojí síly chtějí budovat dlouhodobě s patrným posunem v krátkém časovém období. Naše průběžné programy jsou vytvořeny pro prvotní ochutnávku a zorientování se v lekcích. Pobytové programy zahrnují jednorázové intenzivní kurzy. V individuálních programech je obsažen koučink Moje síla, jenž sleduje individuální osobní růst.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Rozpoznání svého ega, protivné krize středního věku a dlouhodobé deprese může vyléčit lektorský koučink
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR