Levné ubytování Brno – penzion Integrity

Moji přátelé z Brna vlastní penzion Brno Integrity. Znám se s nimi dlouho a za tu dobu už mi poskytli mnohokrát přístřeší ve této příjemné prosvětlené a vzdušné budově, když jsem jel do Brna a neměl jsem, kde přespat.

Úžasné na tomto penzionu je, že se nalézá přímo v centru. Takže se hravě dostanete kamkoli. Stačí sednout do auta a za chviličku jste tam, kde máte být. Městskou dopravou je to ještě snadnější. Nejlepší zpráva bude ale pro ty, kteří shánějí levné ubytování Brno pro svou služební cestu na Brněnské výstaviště BVV, protože penzion se nalézá přímo u vchodu G2.

V budově se nachází dva dvoulůžkové a jeden podkrovní jedno až dvoulůžkový pokoj, dva apartmány, ale také dva sály pro pořádání společenských akcí.

Pokoje jsou vybaveny luxusním nábytkem ladícím k decentním stylovým barvám na stěnách. Kromě nábytku v každém z nich naleznete i minibar, ledničku a televizi. Ideální místo na romantickou dovolenou nebo víkend ve dvou!

Kapacita apartmánu je 2+3 lůžka s možností jedné přistýlky. Oba apartmány mají vlastní vchod a dají se pronajímat samostatně. Pokoje jsou velké, světlé a z jednoho vidíte přímo do poklidné zelené zahrádky, ve které můžete také trávit čas.

Pro pořádání všech možných akcí je tu malý (kapacita 35 – 45 lidí) a velký (kapacita 60 – 85 lidí) sál s vlastním zázemím. K dispozici pro obě místnosti je WiFi připojení k internetu zdarma. Dále si zde můžete zapůjčit veškerou audiovizuální techniku: ozvučení, dataprojektor a promítací plátno, flipchart, CD přehrávač a zpětný projektor. Dle domluvy penzion zajistí teplé a studené nápoje.

Pokud jsem někoho přesvědčil, aby tento penzion při cestě do Brna navštívil, jsem moc rád. Je to úžasné místo se skvělými lidmi, kteří dělají práci, kterou umí, které rozumí a hlavně jak nejlépe dokáží.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Levné ubytování Brno – penzion Integrity
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: pinteg