Pohodlné ubytování v Kyjově poskytuje penzion U Kulky

Město Kyjov je známé pořádáním zajímavých kulturních akcí a nabídkou turistických památek, vč. překrásných přírodních scenérií, skvělého jídla a vína. Pro rok 2015 je pak pro návštěníky moravského městečka Kyjov připravena široká škála zajímavých akcí,

Folklór, kultura, sport a penzion Kyjov

Turisté zde mohou poznat místní hudbu a tance na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, zatančit si na cimbálovou muziku, navštívit expozici hraček Hračky ze staré půdy či třeba výstavu věnovanou spisovateli Bohumilu Hrabalovi. Návštěvníci se také mohou těšit na oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří shání příjemné ubytování Kyjov, můžeme doporučit rozhodně Kyjov penzion U Kulky.

Za jídlo, výborné pití a přátelskou atmosféru ručí penzion Kyjov – Penzion U Kulky – nacházející se v jádru Kyjova, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, pohodové atmosféry poskytuje i skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i větší skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Příjemně překvapeni budete rozhodně příznivými cenami, kvalitním domácím jídlem doplněným o výborné moučníky či opékaná, uzená i grilovaná masa.

Kyjov je obetkán cyklostezkami

Zastánci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion má ideální polohu uprostřed Kyjova, takže si každý cyklista může vybrat podle délky a náročnosti stezku, která pro něj bude nejvíce vyhovující. Za vidění stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pohodlné ubytování v Kyjově poskytuje penzion U Kulky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR