Domy, které šetří vaše peníze – nízkoenergetické domy

Bydlení ve vlastním domě nebo bytě je snem téměř každého z nás. Pokud máte představu o koupi domu na klíč nebo jeho stavbě i vy, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Jako firma fungující na trhu již několik let můžeme prohlásit, že náš propracovaný systém ocenily stovky spokojených zákazníků. Naší specializací jsou pak domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro naši firmu je stavba domu zejména výstavbou spokojeného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při samotné výstavbě lze využít pozitiva dřevostaveb a zděných staveb. Užíváno je technologie z cihelného a pórobetonového zdiva nebo z betonových skořepinových tvárnic. Samotná stavba domu pak v sobě pojí nízkou energetickou náročnost se stabilitou a pevností. Jestliže si přejete postavit dům sami, vyberte si z nabízených typologií a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a také vám můžeme nabídnout stavební dozor.

Výstavba domů na klíč

Z rozsáhlé nabídky společnosti Domky CZ si zvolíte dům podle svých přání a poté jen sledujte, jak výstavba vašeho domku probíhá. Naše domy na klíč předáváme po smluvně podložených dohodách o ceně a termínu. Nabídka zahrnuje tisícovku různých typologií nízkoenergetických domků, kde si zájemci mohou vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme všechna přání.

Zárukou bezpečné budoucnosti jsou nízkoenergetické domy

Populární jsou nízkoenergetické domy především díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky krátké časové lhůtě, jež je potřeba na samotnou stavbu. Obrovským pozitivem ekologicky šetrných domků je především jejich energetická nenáročnost, která je poznat již při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy stavíme v celé řadě variant, které jsou v souladu s okolím domečku.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Domy, které šetří vaše peníze – nízkoenergetické domy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR