Kde seženete jedinečné krby a spolehlivá krbová kamna?

ProfiKrby staví profesionální krby: jedinečné výrobky zhotovené na zakázku, které se vyznačují variabilitou vložek z designového pojetí, dále dle výkonu a celkového užívání. Třeba krbová vložka Kobok stoprocentně umí nahradit stavěná krbová kamna, má akumulační dobu trvající až 10 hodin, společensky a esteticky se vyjímá v interiéru.

Ve výčtu produktů nechybí krbové vložky Kobok, efektivní stavební materiály na krby, rozvody tepla, všelijaká příslušenství pro krby a ostatní doplňkové produkty, značková krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, potřebné kouřovody s příslušenstvím, včetně postupů, údržby a čištění krbů. Mezi domény společnosti spadá rovněž čištění komínů. Klienti, již se zajímají o akumulační krby, krby obohacené o akumulační hmotu kolem krbové vložky, případně ve spalinové cestě nebo na krbovém plášti, mohou také svůj krb doplnit o akumulaci energie do vody v akumulační nádrži. Uvedené krby jsou jednak energeticky výhodnější, jsou přínosné pro domácí hospodářství i životní prostředí.

Bohatá nabídka společnosti pojímá spolehlivá krbová kamna Thorma, znamenitá krbová kamna Thorma s výměníkem, estetická krbová kamna ve tvaru krbu, k přírodě šetrná akumulační krbová kamna i stále oblíbené sporáky na tuhá paliva. Významnou položkou, kterou ocení všichni majitelé kamen, estetické krby, designová krbová kamna Thorma a moderní sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou významné náhradní doplňky, kam řadíme třeba vyzdívku nebo skla pro krbová kamna.

Každá krbová vložka se vybírá dle těchto parametrů: účinnost, průměrný hodinový výkon, přesné rozměry sirky dveří s rámem a výškou dveří, vyvedení, a ještě navíc uvedený průměr kouřovodu. Pro všechny potenciální i stálé klienty je přichystaná skutečně účinná krbová vložka, která je profesionálně vyvedena v desítkách různých typologiích. Před samotným výběrem určitě kontaktujte naše specialisty, kteří z praxe vědí, která krbová vložka by byla pro daný objekt nejideálnější.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde seženete jedinečné krby a spolehlivá krbová kamna?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR