Správně provedená rekonstrukce či stavba? Jedině s technickým nebo stavebním dozorem!

Máte před sebou výstavbu rodinného domu či podobného objektu? Nebo máte před sebou rozsáhlou rekonstrukci? Pak budete zcela určitě potřebovat technický dozor či stavební dozor, který zajistí, že bude celá vaše akce úspěšná. Technický dozor či právě stavební dozor je navíc v konkrétních případech nezbytností. Z toho důvodu více neváhejte a vyberte si takový, který vám dokáže zajistit prvotřídní služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Potřebujete správného člověka pro stavební dozor nebo technický dozor? Pak vyzkoušejte stavbyadozory.cz, kde máte k dispozici rozsáhlou nabídku odborných služeb. Tyto služby zahrnují kromě jiného rovněž stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu či bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), poskytuní odborného poradenství nebo zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP. V podstatě nezáleží na tom, zda vás čeká malá nebo velká stavba, dozor a jeho výběru není radno nikdy podceňovat.

Technický dozor pro čerpání finančních prostředků z veřejných zdrojů

Zákon přesně definuje, v jakých případech se bez technického a stavebního dozoru neobejdete. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo staví svépomocí. Dozor pak společně se stavebníkem kontroluje dodržování veškerých předpisů. Technický dozor je pak důležitý tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. Ve specifických případech toto tedy není možné zanedbat.

Kdo je ale vlastně technický dozor investora a co má na starosti? Tento člověk má na starosti úzkou spolupráci s investorem a dává mu rady nejen v projektovací fázi. Je vám tak schopen klidně ušetřit značné peníze. Pak rovněž dohlíží na samotnou realizaci stavby a upozorňuje na případné problémy. Na www stránkách stavbyadozory.cz si je možné najít kvalitní dozor, který vše potřebné zařídí za vás, a vám tak ušetří čas a hlavně sníží výdaje.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Správně provedená rekonstrukce či stavba? Jedině s technickým nebo stavebním dozorem!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR