Újmu na zdraví, požár, škody na majetku a jiné nehody můžou znemožit včasné revize elektro, stejně tak i revize elektrospotřebičů či revize hromosvodů

Časné revize elektro objeví poruchy elektrospotřebičů a hromosvodů ještě dřív, než dojde k nehodě s negativním dopadem na zničení zdraví, životě a majetku. Včasné revize elektro vlastníkům nemovitostí a pozemků prokážou reálný stav elektroinstalací, hromosvodů a možné závady. Hrozbu vzplanutí může odvrátit revize hromosvodů, kam patří revize hromosvodů výchozí, dále revize hromosvodů periodické a revize hromosvodů mimořádné.

Revize elektro Praha je orientována na revize elektro bez omezení napětí, avšak také na na revize elektro nářadí a účelné revize elektrospotřebičů, opakované revize elektroinstalace a revize elektrorozvodů do 1000 V, výše uvedené revize hromosvodů, ale i revize elektro zařízení VN a VNN. Firma se soustředí i na montáž a opravy elektrozařízení bez omezení napětí, má dohled nad činností elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. Navíc je společnost nově orientována na revize, servis a prodej elektrokol a elektroskútrů.

V průběhu revize elektrospotřebičů se veškeré spotřebiče firmou označí poznávacími štítky, spotřebiče se proměří a hodnoty zapíšou do revizních karet vytvořených na každý elektrospotřebič. Během revize elektrospotřebičů je ozkoušen jejich chod a správná funkčnost. Konečně se zhotoví závěrečné ustanovení o zjištěné situaci všech revidovaných elektrospotřebičů.

Zmiňované revize elektro a revize hromosvodů jsou platné podle vyhlášky a zákonů č. 262/2006 Sbírky i číslo 309/2006 Sbírky. Při požáru a zásahu elektrickým proudem se zraněním často pojišťovny zkracují pojistné plnění anebo nevyplácejí vůbec nic v takové situaci, že vlastník pracovního objektu anebo nemovitosti nesplnil zákonný požadavek na revize elektro a revize hromosvodů. Jestli inspekční útvar odhalí, že majiteli schází aktuální revize elektro, se udělují sankce do výše 2 mil. Kč K získání certifikátu ISO a auditu na ISO potřebujete také platné revize elektro.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Újmu na zdraví, požár, škody na majetku a jiné nehody můžou znemožit včasné revize elektro, stejně tak i revize elektrospotřebičů či revize hromosvodů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR