Kvalitní čalouněné postele i postele na míru

Právě ložnice bývají využívány nejčastěji pro odpočinek, zasloužený oddech a rovněž jako hnízdečko lásky. Vylepšete si svou ložnici i vy! Ať už si zvolíte postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele či ložnicový nábytek, vždy budeme při jejich zhotovování myslet hlavně na vaše pohodlí, zdraví a zdravý spánek.

Pořiďte si postel na míru

Podle vašeho zadání vám ochotně vyrobíme kvalitní postele na míru. Ložnice na míru v sobě zahrnují nábytek, postele, dveře a také čalounění. Pro výrobu se používá hlavně dřevo a dýha, kterou je možné uspořádat v jedinečné obrazce, či do vlisovaných listů. U nás si lze pořídit i dekorace na míru, které dokážeme i podsvítit. Vaše ložnice tak ihned získá úplně nový svěží nádech.

Čalouněné postele, aneb Vše pro váš zdravý spánek

Pokud i vy toužíte po opravdu kvalitně zpracované posteli, svěřte se do našich rukou. V nabídce společnosti naleznete také čalouněné postele i sedací soupravy. Čalounění je jedinečně zasazeno do bukové kostry s korpusem na míru každému klientovi. Kvalitní zpracování čalouněného nábytku reprezentují oblíbené soupravy Afrodité, Elano, Mondo, Dafné a celá řada dalších. Jedinečné zpracování a moderní design vytváří z čalouněné postele originální nábytkářský šperk.

Postele z masivu vydrží opravdu dlouho

Každý, kdo si pořídí postel, čeká, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegance a samozřejmě dlouhá trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Postele z masivu jsou nejčastěji z bukového dřeva, které se může pyšnit výraznou životností. Právě postele z masivu mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Tuhý rám podtrhuje profilová střednice bez středové nohy, která již není třeba.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní čalouněné postele i postele na míru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR