Do jaké české restaurace s dětským koutkem Praha se dochází opakovaně na obědy a za zábavou?

Při shánění restaurace s dětským koutkem Praha, jež se orientuje na speciality české kuchyně a rauty, se obraťte na Pivovarský dvůr v Chýni. Rodiny s malými ratolestmi ocení netušenou nabídku dětského jídelníčku a mnoho způsobů, jak rošťáky zabavit. Vyhlášená restaurace s dětským koutkem Praha dobře ví o nutnosti pokojného stolování dospělých, kteří bez obav můžou zanechat své potomky řádit v zábavním koutku. Děcka při zábavním programu může navštívit třeba pohádková babička, práce je zde dost i pro zručné animátory, animátoři vědí jak na děti takovým způsobem, aby pro ně restaurace s dětským koutkem Praha neznamenala pouze nudu u stolu, ale zaznamenaly ji jako zábavné místo.

Připoměňme si i další výhody restaurace s dětským koutkem Praha jmenujme možnost pořádání pracovních setkání, rodinné oslavy a svatby. Bohaté rauty zahrnují občerstvení, při kterém jsou servírovány božské lahůdky, stejně tak i speciality české kuchyně, nevyjímaje skvělý králičí špíz, výtečný lesácký hovězí steak, jakož i populární pečená vepřová kolena a žebírka. Nadšenci do rybých specialit si pochutnají na candátu, smaženém kapru či pstruhu na grilu. Excelentními pochoutkami, které jsou doporučovány samotným šéfkuchařem, jsou bezkonkurenční krůtí steak s bylinkovým máslem, kuřecí prsa na brusinkách, znamenité kuřecí filety na žampionech, nenapodobitelné pivovarské kuře a plněná kuřecí prsa s překvapením. Pro všechny rauty se připravuje i speciální jídelníček, a to dle chutí zadavatele.

Jmenované speciality české kuchyně jsou i v běžném poledním menu. Namátkou nahlédněme pod pokličku aktuálního jídelního lístku a objevíme hovězí polévku s játrovými knedlíčky, gulášovku, výtečnou zeleninovou polívku s bylinkovým kapáním, populárního vepřového španělského ptáčka, kuřecí řízek i kuřecí kousky na paprice.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Do jaké české restaurace s dětským koutkem Praha se dochází opakovaně na obědy a za zábavou?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR