Která ze seznamek je nejkvalitnější?

Současná doba je zrychlenější oproti dřívějšku, stejně nám na mnohé činnosti čas nezbývá. Třeba na seznamování se. Ovšem informační technologie rámují dnešní dobu. Pokud se nám podaří tyto dva fenomény propojit, nenastane nic nápaditějšího, jako je právě seznámení přes internet. Projděme si proto nyní úskalí a pozitiva internetového seznámení.

Jaká pozitiva přinášejí seznamky
Seznamky se zrodily pro všechny, kteří jsou časově velmi zaneprázdněni, nebo se jim příčí oslovit neznámou postavu, která jim padla do oka. S pomocí internetové seznamky se tak můžete sbližovat velice efektivně, neboť protějšek alespoň částečně můžete poznat dle jeho profilu. To je výrazná úspora času při vzájemném poznávání se, které by stejně nakonec mohlo skončit tím, že na první pohled sympatická osoba skutečně není tou pravou. Jak jsme si řekli, internetová seznamka je rovněž vhodná pro stydlivější povahy, které jsou rozpačité z navazování kontaktů. Zpravidla dokážou poslat několik prvník vzájemných zpráv a do dalšího kontaktu již jdou s rozvahou.

Ideální seznamky
K nejvyhledávanějším seznamkám řadíme například Badoo, která působí celosvětově. Roste také popularita seznamky Štěstí, jež byla vytvořena hlavně pro uživatele z Česka. Přední příčky popularity u uživatelů patří portálu Seznamka-chcemese.cz.

Seznamka může být prvním krokem k zasnoubení
Když už jste v registru nějaké seznamky, vězte, že to samotné je klíčem k úspěchu. Musíte se totiž snažit zaujmout. Jádrem úspěchu bude vaše kvalitní fotografie. Podstatné jsou rovněž informace o sobě a svých aktivitách. Radíme však: chovejte se přirozeně a nenuceně. Tedy na nic si nehrát, neinformovat o sobě výmysly, atd. Protože pravda vždy vyjde najevo a vy tak budete mít místo ideálního partnera jen z ostudy kabát.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Která ze seznamek je nejkvalitnější?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR