Nemovitosti ve Španělsku

Nepropásněte příležitost splnit si svůj sen a pořiďte si nemovitost ve Španělsku. V atraktivních přímořských oblastech jsou španělské reality na cenovém minimu a je tedy ideální doba pro jejich koupi. Reality na Mallorce, na Kanárských ostrovech, ale i v dalších krásných destinací mohou být výhodnou investicí nebo Vaším druhým domovem.

Nejlepší oblasti pro koupi španělské reality

Téměř 3000 km dlouhé pobřeží Španělska nabízí velké množství atraktivních lokalit pro dovolenou i nákup španělské nemovitosti. Nejlukrativnějšími destinacemi pro investice jsou Mallorca a vzdálenější Kanárské ostrovy, v kontinentální části Španělska se vyplatí investovat do reality na pobřeží Costa Blanca.

Costa Blanca, která leží v blízkosti města Alicante, je jednou z nejkrásnějších oblastí Španělska, která je navíc velice lákavá díky příjemným klimatickým podmínkám (minimum srážek, nejteplejší moře ve Španělsku a sezóna od března až do října). Mimořádně čisté moře společně s nadprůměrným obsahem jódu v ovzduší zde vytváří zdravé mikroklima, díky kterému je celá Costa Blanca vyhlášena Světovou zdravotnickou organizací jako léčebná.

Kde vybírat nemovitosti ve Španělsku ke koupi

Pořízení reality ve Španělsku nemusí vůbec být složité, pokud se obrátíte na specializované odborníky. Realitní kancelář ALEXANDRIA REAL vám nejen pomůže s výběrem ideální španělské nemovitosti, ale rovněž zařídí veškeré formality spojené s nákupem reality v zahraničí.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nemovitosti ve Španělsku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: alexandria