Soukromá školka Praha Modřany stále vítá nové děti

Soukromá školka Praha Modřany má pořád dostetek místa pro nové děti. Učitelský, logopedický nebo zdravotnický personál, který zaměstnává Soukromá školka Čiperka, poskytuje dětem ideálně strávený čas v kolektivu a samozřejmě také profesionální výukový a zábavný program.

Mateřská školka Modřany a její nabídka zájmových činností

Všechny děti, kterým tato školka skýtá útočiště, si mohou vybrat z mnoha kroužků, jako je kupříkladu výuka AJ, tenisu, plavání nebo hry na flétnu, Během kurzů keramiky si zase děti zdokonalí jemnou motoriku, správně dýchat a držet tělo se naučí při józe. Nechybí tu ani aktivity k posílení vztahu se zvířaty, jako jsou hipoterapie i canisterpie, aktivity využívající koně a psy.

Vhodná volba i pro vaše děti

Soukromá školka Čiperka nemyslí pouze na děti, ale rvoněž na jejich rodiče. Rodiče dětí jsou v této mateřské školce vždy vítáni. Vyberete-li si pro své děti výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Ve školce panuje přátelská rodinná atmosféra a samozřejmostí je zde profesionální spolupráce s pedagogickým sborem. Vaše děti budou mít během školního roku možnost navštěvovat české památky, uvidí divadelní představení, navštíví zoologickou zahradu, mohou jet také na hory.

Soukromá školka není obyčejnou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto hravě připravuje budoucí prvňáčky na přechod na základní školu. Předškolákům je zde určený výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, kde se učí zdravověda, učí se zde o vlastnostech lidského těla a péči o zdraví. Budoucím prvňákům je také vždy udělována šerpa na parníku na Vltavě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Soukromá školka Praha Modřany stále vítá nové děti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR