Mladé štěňátko si snadno pořídíte v chovné stanici

Rádi byste doma měli zvířecí společnost? Jestliže uvažujete nad psíkem s průkazem původu, se kterým byste se rádi účastnili psích výstav, bude pro vás vhodné, pokud kontaktujete konkrétní chovnou stanici. Jen tak budete mít záruku v tom, že pochází z prověřeného rodu. O plánovaných vrzích se často dozvíte přímo z chovatelské stanice, a tak si zvládnete štěně zavčas vybrat a rezervovat.

Byl by libo bullmastif, mops, případně pejsek buldoček?

Jaké rasy psů jsou v současnosti nejvíce populární? Stoprocentně můžeme potvrdit, že sem můžeme zařadit bullmastif štěňata, francouzský buldoček štěňata, eventuálně milá mops štěňata. Zprvu byl bullmastif psem hlídacím, a tak musí mít rozhodnou výchovu. Když se mu dostane dobré výchovy, stane se vaším oddaným společníkem a absolutním ochráncem. Francouzský buldoček a mops jsou rasou menší velikosti, jež mají veselou, přítulnou a přátelskou povahu. I přes svoji umíněnost jsou lehce vychovatelní. Teď už je výběr jen na vás, jestli zvítězí francouzský buldoček, mops, případně bullmastif, štěňata těchto ras jsou úplně úžasná.

Chovatelská stanice Madbull Farm se specializuje na mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Pokud prahnete po psíkovi s průkazem původu, většina chovatelů doporučuje chovnou stanici Madbull Farm, která vznikla před 23 lety a psi z této stanice bývají často oceňováni na výstavách v Česku i zahraničí. Na výběr v dnešních dnech máme francouzský buldoček štěňata, krásná, zdravá štěňata přišla na svět před pár týdny. Oslovte proto chovnou stanici Madbull Farm a domluvte si pravidla prodeje a převzetí svého budoucího pejska.

K odběru jsou rovněž mops štěňata, jež jsou skutečně milounká. Zmíněné rasy si snadno zvykají na každou domácnost a její členy, a to i na malé děti. Šampiony plemene mops naleznete i na chovné stanici Madbull Farm.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Mladé štěňátko si snadno pořídíte v chovné stanici
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR